שיפוץ דירות יוקרה


שיפוץ דירות יוקרהבתוך תחום השיפוץ מסתתר לו תת תחום של שיפוץ דירות יוקרה. בשונה משיפוץ דירות רגילות, מדובר בתהליך קפדני ביותר. אשר חייב לקחת בחשבון מספר רב של גורמים והתכונות של דירות יוקרה שזקוקות לשיפוץ. בנוסף לכך שיפוץ דירות יוקרה חייב להיעשות, תוך כדי לקיחה בחשבון של כל תנאי השטח, השכונה שבה נעשה השיפוץ ועוד. הרי דירות יוקרה תמיד ממוקמות בשכונות יוקרה, ולכן מומלץ לפנות לקבלן מנוסה. קבלן שמכיר את שכונות היוקרה בישראל, ומסוגל לספק לכם את התוצאה הטובה ביותר, בטווח הזמנים הנוח ביותר עבורכם.  

 

קבלנים מומחים לשיפוץ דירות יוקרה

אכן קבלנים מומלצים לשיפוץ דירות יוקרה, הינם מספקים את המעטפת האופטימאלית לשדרוג של דירת היוקרה שלכם. בשימוש בשיטות והחומרים החדשניים ביותר, בשילוב של הטרדנים החמים ביותר בעולם האדריכלות והעיצוב של דירות יוקרה.  

 

איך משפצים דירות יוקרה

שיפוץ דירות יוקרה בשונה משיפוץ דירות אחרות ושיפוץ משרדים ומקומות עבודה, כולל בתוכו מספר תהליכים או שלבים שמייחדים את אומנות השיפוץ הספציפית הזאת.

עיצוב – הדרך הטובה ביותר לשיפוץ דירות יוקרה, נעשה בעזרת עיצוב מותאם אישית. אשר מותאם לטעם האישי שלכם, באופן שעונה על רצונותיכם.

חיבור חשמל – יצירת תשתית חשמל שמותאמת לדירות יוקרה חכמות, בשילוב של שדרוג הצנרת, החלפת גופי תאורה וחיבור הדירה למערכת בקרה ממוחשבת. 

צבע וטיח – שיפוץ דירות יוקרה כולל כיום שימוש בטכנולוגיות חדשניות, בציוד המתקדם ביותר. ליצירת מראה ייחודי ויוקרתי.  

עבודת אינסטלציה – התקנת צנרת חדשה ואיכותית, בנוסף להחלפת ברזים. 

עבודות ריצוף יוקרתיות – התקנה והתאמה של הריצוף בהתאם לצרכי הלקוחות והחזון הדקורטיבי, שמנחה את פרויקט שיפוץ דירות יוקרה. 

 

יעלים הנדסה בע''מ – הכתובת שלכם לעבודות שיפוצים בדירות יוקרה

חברת יעלים הנדסה בע''מ מתמחה בניהול פרויקטים של שיפוצי דירות יוקרה. החברה פועלת בתחום שיפוצי דירות היוקרה מאז שנת 1987, ומתגאה באלפי לקוחות מרוצים מכל הארץ. בין לקוחותיה המפורסמים של החברה תוכלו למצוא חברות כגון: צומת ספרים, מטרו מוטור, BVR טכנולוגיות ועוד. צרו קשר כבר היום והנציגים שלנו ישמחו לענות על כל שאלה, להפנות ולהדריך אתכם בדרך הטובה ביותר בשיפוץ דירות יוקרה שברשותכם.