כיצד נבחר קבלן שיפוצים בתל אביב?


קבלן שיפוצים בתל אביבקבלן שיפוצים הוא האדם (או החברה) אשר מנהל את מגוון העבודות המתבצעות בשטח. לכן, בחירת הקבלן משמעותית לכל היבטי השיפוץ. ניתן למצוא בעזרת חיפוש מהיר ברשת קבלני מקצוע מכל התחומים. אך כיצד נדע לאילו קריטריונים עלינו להתייחס כשאנו בוחרים קבלן שיפוצים בתל אביב

כללי אצבע לבחירת קבלן שיפוצים בתל אביב

• רישום ורישוי כחוק בפנקס הקבלנים – מעיד על ניסיון תעסוקתי רב.

• תחום התמחות רלוונטי – קבלנים יכולים להיות גם קבלני תשתיות, שלד, הריסה ועוד. מומלץ לבחור בקבלן התואם את המטרה שלנו.

•  תיק עבודות – קבלנים מקצועיים הבטוחים באיכות עבודתם יפנו אתכם לעבודות קודמות בעזרת ביקורים בנכסים אחרים שעבדו בהם או בתמונות רלוונטיות ומעודכנות. כשאנו בוחנים תיק עבודות יש לשים לב לגימור כמו צביעה אחידה, שאריות דבר ועוד.

• המלצות – יש סיבה שבחירת קבלן שיפוצים בתל אביב לפי המלצה נמצאת בתחתית הרשימה. חווית שיפוץ יכולה להשתנות מלקוח ללקוח. חשוב לזכור כי חווית השירות היא חלק בלתי נפרד מתהליך מורט עצבים כמו שיפוץ. לכן, גם אם חבר הפנה אלינו המלצה חמה על קבלן, מומלץ לפגוש אותו ולבקש הפניה ללקוח נוסף ולערוך תיאום ציפיות.

לאחר שנבחנו כל ההמלצות ותיק העבודות עומד בסטנדרט שביקשנו נדמה שעשינו כל מה שצריך כדי להבטיח את בחירת קבלן השיפוצים המתאים. כדי להיות בטוחים שהעבודה תתנהל על הצד הטוב ביותר לאורך תקופת השיפוצים, יש לערוך תיאום ציפיות מפורט ככל האפשר עם הקבלן הנבחר. כמו כן, יש לערוך כתב כמויות מפורט ככל האפשר ולקבוע מראש תמחור עבור כל עבודה. לדוגמא – קביעת שקע חשמל, מחיר למטר עבור עבודת רצפות ועוד. רשימה כזו תעזור לנו לתכנן את תקציב השיפוץ באופן מיטבי.

קבלן שיפוצים אמין ומנוסה 

חברת "יעלים הנדסה" היא חברת קבלן בעלת 30 שנות ניסיון בשטח. אנו מתחייבים לעבודה בסטנדרט הגבוה ביותר תוך תיאום מרבי בין שלל אנשי המקצוע והלקוחות שלנו. אנו מציעים גם עבודות קבלן שיפוצים בתל אביב ובסביבה ומגוון רחב של התמחויות כמו שיפוץ דירות יוקרה, קבלני בניה קלה ושיפוץ משרדים. כל השירותים ניתנים תחת קורת גג אחת.